Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: User
ms: Pengguna

en: Order
ms: Urutan

en: Operation
ms: Operasi

en: Greater than
ms: Lebih daripada

en: Less than
ms: Kurang daripada

en: Ubercart - payment
ms: Ubercart - bayaran

en: User account
ms: Akaun pengguna
