Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Less than
my: တန်ဖိုးနည်း

en: User account
my: အသုံးပြုသူ

en: Greater than or equal to
my: တန်ဖိုးကြီး (သို့) တူညီ
