Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: User
nn: Brukar

en: Payment
nn: Betaling

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Greater than
nn: Større enn

en: Less than
nn: Mindre enn

en: User account
nn: Brukarkonto
