Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: User
oc: Utilizaire

en: Payment
oc: Pagament

en: Order
oc: Òrdre

en: Operation
oc: Operacion

en: Greater than
oc: Superior

en: Less than
oc: Inferior

en: Cart
oc: Carta

en: User account
oc: Compte utilizaire

en: Greater than or equal to
oc: Superior o egal a

en: Less than or equal to
oc: Inferior o egal a
