Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: User
pl: Użytkownik

en: Payment
pl: Płatność

en: Order
pl: Kolejność

en: Operation
pl: Czynność

en: Greater than
pl: Większy niż

en: Less than
pl: Mniejszy niż

en: Cart
pl: Koszyk

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: User account
pl: Konto użytkownika

en: Greater than or equal to
pl: Większy lub równy w stosunku do

en: Less than or equal to
pl: Mniejsze lub równe od
