Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: User
pt: Usuário

en: Payment
pt: Pagamento

en: Order
pt: Pedido

en: Operation
pt: Operação

en: Greater than
pt: Maior que

en: Less than
pt: Menor que

en: Cart
pt: Carrinho

en: Ubercart - payment
pt: Ubercart - pagamento

en: User account
pt: Conta de usuário

en: Greater than or equal to
pt: Maior que ou igual a

en: Less than or equal to
pt: Menor ou igual a
