Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: User
ro: Utilizator

en: Payment
ro: Plată

en: Order
ro: Comandă

en: Operation
ro: Operație

en: Greater than
ro: Mai mare

en: Less than
ro: Mai mic

en: Cart
ro: Coş

en: User account
ro: Cont utilizator

en: Greater than or equal to
ro: Mai mare sau egal cu

en: Less than or equal to
ro: Mai mic sau egal cu
