Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: User
ru: Пользователь

en: Payment
ru: Оплата

en: Order
ru: Порядок

en: Operation
ru: Действие

en: Greater than
ru: Больше чем

en: Less than
ru: Меньше чем

en: Cart
ru: Корзина

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: User account
ru: Учётная запись пользователя

en: Greater than or equal to
ru: Больше или равно

en: Less than or equal to
ru: Меньше или равно
