Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: User
sl: Uporabnik

en: Order
sl: Vrstni red

en: Greater than
sl: Večje kot

en: Less than
sl: Manjše kot

en: User account
sl: Uporabniški račun
