Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: User
sq: Përdoruesi

en: Operation
sq: Veprimi

en: Greater than
sq: Më e madhe

en: Less than
sq: Më e vogël

en: User account
sq: Profili i përdoruesit
