Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: User
sv: Användare

en: Payment
sv: Betalning

en: Order
sv: Ordning

en: Operation
sv: Funktion

en: Greater than
sv: Större än

en: Less than
sv: Mindre än

en: Cart
sv: Varukorg

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: User account
sv: Användarkonto

en: Less than or equal to
sv: Mindre än eller lika med
