Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: User
ta: பயனர்

en: Order
ta: வரிசை

en: Operation
ta: செயல்

en: Greater than
ta: இற்கும் மேலான

en: Less than
ta: இற்கும் குறைவான

en: User account
ta: பயனர் கணக்கு
