Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Payment
th: เงื่อนไขชำระเงิน

en: Order
th: เรียงตาม

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Greater than
th: มากกว่า

en: Less than
th: น้อยกว่า

en: Cart
th: ตะกร้า
