Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: User
tr: Kullanıcı

en: Payment
tr: Ödeme

en: Order
tr: Sıralama

en: Operation
tr: İşlem

en: Greater than
tr: Büyüktür

en: Less than
tr: Küçüktür

en: Cart
tr: Sepet

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: User account
tr: Kullanıcı hesabı

en: Less than or equal to
tr: Daha küçük ya da eşittir
