Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Greater than
ug: دىن چوڭ

en: Less than
ug: دىن كىچىك

en: User account
ug: ئەزا ھساباتى
