Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: User
uk: Користувач

en: Payment
uk: Оплата

en: Order
uk: Послідовність

en: Operation
uk: Дія

en: Greater than
uk: Більше ніж

en: Less than
uk: Менше ніж

en: Cart
uk: Кошик

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: User account
uk: Обліковий запис користувача

en: Greater than or equal to
uk: Більше або дорівнює

en: Less than or equal to
uk: Менше або дорівнює
