Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: User
vi: Người dùng

en: Payment
vi: Thanh toán

en: Order
vi: Thứ tự

en: Operation
vi: Thao tác

en: Greater than
vi: Lớn hơn

en: Less than
vi: Nhỏ hơn

en: Cart
vi: Giỏ hàng

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: User account
vi: Tài khoản người dùng
