Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: User
ar: مستخدم

en: Order
ar: الترتيب

en: Operation
ar: عملية

en: Greater than
ar: أكبر من

en: Less than
ar: أصغر من

en: Ubercart - payment
ar: Ubercart - الدفع

en: User account
ar: حساب المستخدم
