Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Greater than
bo: ལས་ཆེ

en: Less than
bo: ལས་ཆུང་བ

en: User account
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས

en: Greater than or equal to
bo: དེ་ལས་ཆེ་བའམ་འདྲ་མཉམ་ཡིན་པ

en: Less than or equal to
bo: ཆུང་བའམ་འདྲ་མཉམ་ཡིན་པ
