Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: User
da: Bruger

en: Payment
da: Betaling

en: Order
da: Rækkefølge

en: Operation
da: Handling

en: Greater than
da: Større end

en: Less than
da: Mindre end

en: Cart
da: Indkøbskurv

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: User account
da: Brugerkonto

en: Greater than or equal to
da: Større end eller lig med

en: Less than or equal to
da: Mindre end eller lig med
