Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: User
es: Usuario

en: Payment
es: Pago

en: Order
es: Pedido

en: Operation
es: Operación

en: Greater than
es: Mayor que

en: Less than
es: Menor que

en: Cart
es: Cesta de la compra

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: User account
es: Cuenta de usuario

en: Greater than or equal to
es: Mayor o igual que

en: Less than or equal to
es: Menor o igual que
