Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: User
he: משתמש

en: Payment
he: תשלום

en: Order
he: סידור

en: Operation
he: פעולה

en: Greater than
he: גדול מ

en: Less than
he: פחות מ-

en: Cart
he: סל קניות

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: User account
he: חשבון משתמש
