Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: User
is: Notandi

en: Payment
is: Greiðslumáti

en: Order
is: Pöntun

en: User account
is: Notandaaðgangur

en: Greater than or equal to
is: Er stærra en eða jafnt og

en: Less than or equal to
is: Er minna en eða jafnt og
