Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: User
lt: Narys

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Order
lt: Tvarka

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Greater than
lt: Daugiau nei

en: Less than
lt: Mažiau nei

en: Cart
lt: Krepšelis

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: User account
lt: Nario erdvė
