Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: User
nl: Gebruiker

en: Payment
nl: Betaling

en: Order
nl: Volgorde

en: Operation
nl: Bewerking

en: Greater than
nl: Groter dan

en: Less than
nl: Kleiner dan

en: Cart
nl: Winkelwagen

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: User account
nl: Gebruikersaccount

en: Greater than or equal to
nl: Groter dan of gelijk aan

en: Less than or equal to
nl: Kleiner dan of gelijk aan
