Ubercart Conditional Payment (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: User
sk: Používateľ

en: Payment
sk: Platba

en: Order
sk: Poradie

en: Operation
sk: Operácia

en: Greater than
sk: Väčší ako

en: Less than
sk: Menší ako

en: Cart
sk: Košík

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: User account
sk: Používateľský účet

en: Greater than or equal to
sk: Väčší alebo rovnaký ako

en: Less than or equal to
sk: Menší alebo rovnaký ako
