UC Correios Quotes (6.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ja: 有効

en: Not found
ja: 見つかりません

en: Fetch a shipping quote
ja: 配送料金を読み込む

en: Ubercart - fulfillment
ja: Ubercart - 遂行

en: Small packages
ja: 小型パッケージ
