UC Correios Quotes (6.x-1.0-beta3) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Not found
de: Nicht gefunden

en: Fetch a shipping quote
de: Versandkosten abrufen.

en: Ubercart - fulfillment
de: Ubercart - Versand

en: Small packages
de: Kleine Packete

en: error:
de: Fehler:
