UC Correios Quotes (6.x-1.1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
es: Activado

en: Not found
es: No encontrado

en: Fetch a shipping quote
es: Obtener un presupuesto de envío

en: Ubercart - fulfillment
es: Ubercart - cumplimiento

en: Small packages
es: Paquetes pequeños
