UC Correios Quotes (6.x-1.4) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Not found
ca: No trobat

en: Message text
ca: Text del missatge

en: Receiving quotes:
ca: Rebent els ports:

en: Small packages
ca: Paquets petits
