UC Correios Quotes (6.x-1.4) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Not found
hu: Nem található

en: Message text
hu: Üzenet szövege

en: Fetch a shipping quote
hu: Szállítási ajánlat kiválasztása

en: Ubercart - fulfillment
hu: Ubercart - teljesítés

en: Receiving quotes:
hu: Ajánlatok letöltése:

en: Small packages
hu: Kis csomagok
