UC Correios Quotes (6.x-1.4) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Message text
nl: Berichttekst

en: Fetch a shipping quote
nl: Vraag een berekening van de verzendingskost op

en: Receiving quotes:
nl: Verzendkostenberekening wordt ontvangen:

en: Small packages
nl: Kleine verpakking
