UC Correios Quotes (6.x-1.4) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Message text
sv: Meddelandetext

en: Fetch a shipping quote
sv: Hämta en fraktoffert

en: Ubercart - fulfillment
sv: Ubercart - genomförande

en: Receiving quotes:
sv: Tar emot fraktoffert:

en: Small packages
sv: Små paket
