Ubercart Discount Coupons (6.x-1.4) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Subject
br: Danvez

en: Edit
br: Kemmañ

en: View
br: Gwel
