Ubercart Discount Coupons (6.x-1.4) - en to cy translation catalogue (26 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Value
cy: Gwerth

en: Subject
cy: Testun

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: view
cy: gweld

en: Edit
cy: Golygu

en: Message
cy: Neges

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: View
cy: Gweld

en: Total
cy: Cyfanswm

en: Active
cy: Gweithredol

en: Recipients
cy: Derbynwyr

en: Price
cy: Pris

en: Code
cy: côd

en: Order
cy: Trefn

en: or
cy: neu

en: Order status
cy: Statws yr archeb

en: Apply to order
cy: Ychwanegwch i’r cyfrif

en: User autocomplete
cy: Defnyddiwr wedi ei gwblhau yn awtomatig

en: Coupon code
cy: Cod disgownt

en: Coupon discount
cy: Cwpon gostyngiad

en: Enter a coupon code for this order.
cy: Nodwch eich cod disgownt yma
