Ubercart Discount Coupons (6.x-1.4) - en to dz translation catalogue (16 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: view
dz: སྟོན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: View
dz: སྟོན་

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Recipients
dz: ལེན་འཁན་ཚུ།

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།

en: User autocomplete
dz: ལག་ལེན་པའི་རང་བཞིན་ཡོངས་སྒྲུབ་
