Ubercart Discount Coupons (6.x-1.4) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: view
ky: көрүү

en: edit
ky: түзөт
