Ubercart Discount Coupons (6.x-1.4) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Actions
mg: Asa
