Ubercart Discount Coupons (6.x-1.4) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ
