Ubercart Discount Coupons (6.x-1.4) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: delete
ta: நீக்குக

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Subject
ta: பொருள்

en: view
ta: நோக்குக

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Message
ta: தகவல்

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: தொகுக்க

en: View
ta: நோக்குக

en: Active
ta: இயங்கும்
