Ubercart Discount Coupons (6.x-1.4) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Value
ur: قیمت

en: Subject
ur: موضوع

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: edit
ur: ترمیم

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Code
ur: کوڈ
