Ubercart Discount Coupons (6.x-1.5) - en to fi translation catalogue (46 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Value
fi: Arvo

en: Subject
fi: Aihe

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Available variables are:
fi: Mahdolliset muuttujat ovat:

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Message
fi: Viesti

en: Name
fi: Nimi

en: View
fi: Näytä

en: Total
fi: Yhteensä

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Active
fi: Voimassa

en: Recipients
fi: Vastaanottajat

en: Creation date
fi: Luontipäivämäärä

en: Unlimited
fi: Rajoittamaton

en: Code
fi: Koodi

en: Inactive
fi: Ei aktiivinen

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: End date
fi: Lopetuspäivämäärä

en: SKU
fi: Koodi

en: Email subject
fi: Sähköpostin otsikko

en: Order
fi: Järjestys

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Code length
fi: Koodin pituus

en: or
fi: tai

en: Coupon
fi: Kuponki

en: Coupons
fi: Kupongit

en: Discount
fi: Alennus

en: Product types
fi: Tuotetyypit

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Purchase date
fi: Ostopäivämäärä

en: Order #
fi: Tilaus #

en: Print
fi: Tulosta

en: Any
fi: Mikä tahansa

en: Order status
fi: Tilauksen tilanne

en: Apply to order
fi: Käytä tilaukseen

en: Order statuses
fi: Tilaustilanteet

en: User autocomplete
fi: Käyttäjän automaattinen täydennys

en: Coupon code
fi: Kupongin koodi

en: Add new coupon
fi: Lisää uusi kuponki

en: Add more items
fi: Lisää kohteita

en: Save coupon
fi: Tallenna kuponki

en: The date the coupon was created.
fi: Päivämäärä, jolloin kuponki luotiin.
