Ubercart Discount Coupons (6.x-1.5) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: View
ga: Féach ar

en: Total
ga: Iomlán

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Start date
ga: Dáta tosaithe

en: Order
ga: Ordú

en: or
ga: nó

en: Order status
ga: Stádas an t-ordaithe
