Ubercart Discount Coupons (6.x-1.5) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Value
sl: Vrednost

en: Subject
sl: Zadeva

en: Actions
sl: Akcije

en: Available variables are:
sl: Spremenljivke na voljo:

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Message
sl: Sporočilo

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Recipients
sl: Prejemniki

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Code
sl: Koda

en: Order
sl: Vrstni red

en: Print
sl: Natisni

en: Any
sl: Katerokoli

en: User autocomplete
sl: Avtomatično dopolni uporabnike
