Ubercart Discount Coupons (6.x-1.6) - en to bo translation catalogue (25 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Name
bo: མིང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Recipients
bo: ལེན་མཁན

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: SKU
bo: བཟོ་རྟགས།

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: or
bo: ཡང་ན

en: Print
bo: པར་འདེབས

en: Any
bo: གང་རུང

en: User autocomplete
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་རང་འགྲིག་ཁ་སྐོང
