Ubercart Discount Coupons (6.x-1.6) - en to sk translation catalogue (51 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Value
sk: Hodnota

en: Subject
sk: Predmet

en: Actions
sk: Akcie

en: Available variables are:
sk: Dostupné premenné sú:

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Message
sk: Správa

en: Name
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: Total
sk: Celkom

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Recipients
sk: Adresáti

en: Sender
sk: Odosielateľ

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Code
sk: Kód

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Start date
sk: Dátum od

en: End date
sk: Dátum do

en: SKU
sk: Kód tovaru

en: Order
sk: Poradie

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Code length
sk: Dĺžka kódu

en: or
sk: alebo

en: Coupon
sk: Kupón

en: Coupons
sk: Kupóny

en: Discount
sk: Zľava

en: Product types
sk: Typy produktov

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Purchase date
sk: Dátum nákupu

en: Order #
sk: Objednávka č.

en: Print
sk: Tlačiť

en: Any
sk: Akékoľvek

en: Order status
sk: Stav objednávky

en: <strong>SKU:</strong> Any<br/>
sk: <strong>Kód tovaru:</strong> Ľubovoľný<br />

en: <strong>SKU:</strong> !sku<br/>
sk: <strong>Kód tovaru:</strong> !sku<br />

en: Order statuses
sk: Stavy objednávky

en: Only orders with selected statuses will be included in the report.
sk: Iba objednávky s vybranými stavmi budú zahrnuté do výkazu

en: Hold Ctrl + click to select multiple statuses.
sk: Podržte Ctrl a klikni pre označenie viacerých stavov.

en: view reports
sk: zobraziť výkazy

en: @name replacement patterns
sk: @name vzory pre nahradenie

en: The "From" address.
sk: Adresa odosielateľa.

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
sk: Zadajte e-mailové adresy, na ktoré chcete poslať upozornenie, jednu na každý riadok. Pre dynamické e-mailové adresy môžete použiť tokeny.

en: You can make use of the replacement patterns in the recipients field, the subject, and the message body.
sk: Môžete použiť vzorky pre nahradenie v poliach príjemcu, predmetu a tela správy.

en: User autocomplete
sk: Automatické dokončovanie používateľského mena

en: Coupon code
sk: Kód kupónu

en: Apply coupon
sk: Použiť kupón

en: The date the coupon becomes valid.
sk: Dátum platnosti kupónu.
