Ubercart Discount Coupons (6.x-1.7) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Value
am: እሴት

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Active
am: ገባሪ

en: Unlimited
am: ያልተወሰነ

en: Code
am: ኮድ

en: User autocomplete
am: ተጠቃሚ ራሥ-ሙላ
