Ubercart Discount Coupons (6.x-1.7) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Value
mr: किंमत

en: Actions
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: Message
mr: संदेश

en: Name
mr: नाव

en: View
mr: बघा

en: Total
mr: एकूण

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Active
mr: सक्रिय

en: Sender
mr: पाठवणारा

en: Unlimited
mr: अमर्यादित

en: Email subject
mr: ईमेलचा विषय(Subject)
