Ubercart Discount Coupons (6.x-1.5) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Value
jv: Biji

en: Subject
jv: Subyek

en: Actions
jv: Aksi

en: Available variables are:
jv: Variabel sing disediakna:

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Message
jv: Pesen

en: Name
jv: Jeneng

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Recipients
jv: Penerima

en: Unlimited
jv: Ora ānā batesé

en: Code
jv: Kode

en: Order
jv: Urutan

en: Code length
jv: Dawane kode

en: Print
jv: Céthak

en: Any
jv: Sembarang

en: User autocomplete
jv: Panganggo otomatis lengkap
