Ubercart Discount Coupons (6.x-1.7) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Value
sr: Вредност

en: Subject
sr: Предмет

en: Edit
sr: Измени

en: Message
sr: Порука

en: Name
sr: Име

en: View
sr: Преглед

en: Total
sr: Укупно

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Code
sr: Кôд

en: Order
sr: Редослед

en: Discount
sr: Popust

en: Print
sr: Штампај

en: Coupon code
sr: Купон код

en: Apply coupon
sr: Примени купон
